Radocom Loxone gold partner
menu

Zabezpečovací a kamerové systémy

Pro firmy i rodinné domy instalujeme zabezpečovací a kamerové bezpečnostní systémy malých i velkých rozsahů. Systémy mohou být samostatné (autonomní) nebo jako součást vaší chytré domácnosti, automatizace nebo třeba součást vstupního systému vaší firmy.

K montáži využíváme pouze kvalitní značky výrobků, které máme prověřené mnohými vlastními instalacemi a které mají zajištěn kvalitní servis a technickou podporu. Na nainstalované systémy poskytujeme záruční i pozáruční servis, a pokud si bude zákazník přát, tak i pravidelné servisní údržby.

Jak to bude probíhat?

K jakémukoliv elektronickému zabezpečovacímu systému domu, bytu nebo kanceláře přistupujeme velice citlivě. Před jakoukoliv nabídkou se scházíme s klientem, zjišťujeme přesný účel bezpečnostního systému a místní podmínky. Vyslechneme potřeby klienta a navrhneme společně vhodné řešení. Během rozhovoru obě strany získají reálný přehled, co je možné a v jakém rozsahu se bude nabídka připravovat. Během této schůzky často klientovi poradíme informace z praxe, které jsme při instalacích za léta naší činnosti nasbírali . Následně vypracujeme cenovou nabídku na dodání technologie a montážní práci v domluveném rozsahu a při další nejlépe osobní schůzce ji s klientem probereme.

Dodavatelé výrobků

Máte zájem o zabezpečení? Kontaktujte nás.