Radocom Loxone gold partner
menu

Chytré domácnosti Loxone – Radocom

V Radocomu se specializujeme na inteligentní domácnosti Loxone. Nabízíme snadné řešení pro automatizaci funkcí ve vaší domácnosti či budově.

Díky Loxone mohou komponenty ve vaší domácnosti fungovat v dokonalé souhře. Díky tomu, že celý dům či byt sám ví, kdy má co dělat, jak má ovládat osvětlení, vytápění, žaluzie aj., ušetříte energie a zbyde vám více času pro sebe a pro rodinu.

 

Loxone se vám postará o technologie v domě

 

Osvětlení

Inteligentní ovládání osvětlení nahradí zástupy tlačítek a ovladačů, zajistí správnou atmosféru jedním stiskem nebo automaticky rozsvítí a zhasne třeba celý dům najednou.

 

Stínění

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění využijete s Loxone na maximum. Získáte spolehlivou ochranu proti horku v létě, v zimě teplo zdarma a v noci soukromí.

 

Topení a klimatizace

Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou.

Multiroom Audio

Loxone vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

Získejte přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Zabezpečení

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístupový systém

Vyberte si řešení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. To vše pro vás udělá Loxone, a ještě zajistí bezpečí dětí.

Přesvědčte se sami

V rámci instalace chytré domácnosti vám můžeme poskytnout také anténní systém pro příjem pozemní i satelitní TV, rozvod TV antény v domě, datový rozvod internetu, WiFi pokrytí domu a certifikovaný zabezpečovací systém Paradox. Ke správné instalaci těchto systémů jsme vybaveni profesionální technikou.

Příklady použití technologie Loxone

Jak to bude probíhat?

Veškerou automatizaci domácnosti nebo libovolného objektu je třeba pečlivě naplánovat. Proto se s každým zájemcem nejprve osobně setkáme u dobré kávy a probereme jeho potřeby, představy a požadavky. Při této schůzce si představíme systém Loxone a co umožňuje.

Při dalším setkání si společně odprezentujeme technologie a výrobky. Představíme vám navržené řešení a probereme jednotlivé funkce. Po upřesnění tohoto návrhu připravíme cenovou nabídku, kterou také při osobním setkání podrobně projdeme. Po odsouhlasení projektu vám připravíme smlouvu a můžeme se pustit do realizace v domluveném harmonogramu stavby.

Prioritou je pro nás spokojený zákazník, a proto jsme v průběhu práce transparentní v technickém i cenovém řešení. Během realizace stavby vedeme sdílený deník, kde se zaznamenávají provedené práce a souvislosti na instalovaném systému.

Po dokončení díla systém předvedeme a seznámíme členy domácnosti s jeho používáním. Je běžné, že požadavky na některé funkce se mohou po zabydlení změnit nebo že bude potřeba nějaké další přidat. Proto se zhruba po 3 měsících scházíme u zákazníka a dochází k doprogramování systému. Tato práce je v ceně prvotní instalace.

Dokončením prací na vašem projektu to nekončí. S každým zákazníkem průběžně komunikujeme a jsme připraveni na další požadavky pro automatizaci v domě, nebo k instalování novinek Loxone. Případné opravy a technická podpora jsou u nás samozřejmostí. Systémy stavíme ve standardu Loxone.

Chcete se dozvědět více o systému Loxone?

Přejete si chytrou domácnost? Napište nám!